www.massive.czZnačka Massive nabízí kompletní sortiment osvětlovacích produktů s důrazem na požadavky zákazníka a na nové moderní trendy. Ucelený sortiment svítidel zahrnuje skupiny produktů a zdroje světel: kolekce koupelnových svítidel, osvětlovací produkty navržené speciálně pro kuchyně, kolekce hravých a dětských svítidel, svítidla pro kanceláře a domácí pracovny. Nabízíme variace příslušenství LED svítidel pro vnitřní i venkovní prostory, exkluzivní řadu značky Massive, elegantní stínidla a podstavce.

Svítidla Massive

Massive je známou značkou v oblasti spotřebitelského osvětlení, jejíž založení je datováno zpět do roku 1926. Nyní patří do společnosti Philips.

Dnes tato značka zahrnuje široký sortiment více než 10.000 doplňků do domácností a zahrady. Kromě běžné kolekce dekorativních a funkčních svítidel byla pod značkou Massive zahájena i nabídka různých konceptů řešení osvětlení.
Massive udává tón designu

Náš vlastní team designerů neustále pracuje ruku v ruce s našimi produktovými a testovacími inženýry, vytvářejíc nejen krásný, ale také pokročilý design. Aby toto dokázali, nepoužívají jen tužku a papír, ale také nejnovější počítačovou technologii na vývoj trojrozměrných modelů.Tato technologie zkracuje čas vývoje a zabezpečuje hladký přechod na aktuální výrobní linky, při neustálém zaručení vysokého standartu kvality.
Kvalita výrobků

Každý výrobek vyrobený společností Philips splňuje evropské předpisy a normy. Firma má své vlastní testovací laboratoře, které jsou oficiálně certifikované organizací CEBEC (belgická organizace pro normy ).

Výrobky, bez ohledu na to, kde byly vyrobené, jsou testovány z hlediska trvanlivosti, tepelné odolnosti, stálobarevnosti a elektrické bezpečnosti a v některých případech i z hlediska voděodolnosti.

Všechny výrobky společnosti Philips mají značku CE jako důkaz toho, že byly vyrobeny v souladu s existujícími evropskými normami.