www.hager.czHager – specialista na elektroinstalace

Již po mnoho let zákazníci získávají stále větší důvěru v Hager- rodinnou společnost, která má své pobočky po celém světě.

Ať už se jedná o distribuci energie, kabelový management, či elektroinstalační materiál, automatizaci budov nebo zabezpečovací techniku pro bytovou výstavbu i komerční sféru, díky kompletnímu portfoliu výrobků a profesionálním službám Hageru, profesionální elektrikáři vědí, že jsou v dobrých rukách. Jednoduchá instalace a montáž a komfortní obsluha a užívání je to, co společnost Hager řadí mezi špičku ve výrobcích v elektrotechnické branži.
Tehalit a polo pod značkou Hager

Tehalit a polo patří od roku 2010 pod značku Hager. Tím vzniklo pro všechny strany výhodné řešení. Výsledek: nová rozšířená značka Hager a nový vylepšený systém pro zákazníka – zkrátka vše pod jednou střechou.

Ochrana životního prostředí – šetření nákladů

Zodpovědnost k životnímu prostředí je nedílnou součástí přijatého závazku Skupiny Hager. Všude tam, kde působí naše společnost, dodržujeme ekologické požadavky a chráníme životní prostředí. Tento postup nám umožňuje vytvořit takové výrobní podmínky, které jsou šetrné k přírodě a dovolují používat obnovitelné zdroje energie. Naše portfolio výrobků je silně zaměřené na systémy efektivně využívající energii a produkty s dlouhou životností pro šetření energie a zachování přírodních zdrojů.