jablotron100Firma JABLOTRON uvádí na trh alarm JABLOTRON 100 – zcela nový alarm s revolučním systémem snadného ovládání. Flexibilní a kompletní zabezpečení pro jakýkoli objekt.

Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.
Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

7 důvodů pro volbu alarmu JABLOTRON 100

Snadné ovládání

JABLOTRON 100 je první alarm, kterému díky revolučnímu systému ovládání každý ihned porozumí a nebude se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

jablotron100-2Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvku systému byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu alarmu JABLOTRON 100!

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se snadno dostanete plnohodnotným vzdáleným přístupem z počítače nebo chytrého telefonu.

Svobodný výběr

Alarm JABLOTRON 100 nabízí absolutní svobodu výběru a přizpůsobí se potřebám zabezpečení domu, bytu, chat, kancelářských i výrobních prostor. Naplánujte si jeho rozsah dle libosti a potřeb!

Multifunkční použití

JABLOTRON 100 chrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového rešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje instalaci šetrnou jak pro objekt, tak pro peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

Skutečné bezpečí

Bezpečí profesionálně nainstalovaného alarmu s nepřetržitým dohledem a zásahem pri poplachu. Standardem je při montáži JABLOTRON 100 nejvyšší úroveň bezpečnostní služby na 3 měsíce na zkoušku ZDARMA.

Pro další informace se podívejte na leták: Celkova ochrana rodina_letak_CZ_0516